mgr Kinga Jasłowska

Kontakt: kinga.j@fundacjapandora.pl
Specjalizacja: psychoonkologia, poradnictwo psychologiczne, konsultacje psychologiczne,

Diagnoza online: 180 zł

Jestem psychologiem, psychoonkologiem. Obecnie uczestniczę w całościowym kursie psychoterapii w Katedrze Psychoterapii UJ CM w Krakowie atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Moja praktyka opiera się na podejściu integracyjnym, gdzie priorytetem jest dostosowanie sprawdzonych metod terapeutycznych do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta.

Oferuję pomoc psychologiczną osobom dorosłym, które doświadczają kryzysów emocjonalnych, żałoby, niskiego poczucia własnej wartości, stanów obniżonego nastroju, nadmiernego lęku, trudności radzenia sobie ze stresem, chorobą somatyczną oraz doświadczającym trudności w relacjach. Jako psychoonkolog wspieram pacjentów onkologicznych oraz ich rodziny na różnych etapach choroby nowotworowej.
Na co dzień pracuję w Centrum Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu Rydygiera w Krakowie. Ukończyłam studia podyplomowe „Psychoonkologia w praktyce klinicznej” prowadzonych pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego organizowane przez Collegium Medicum UJ. Swoje doświadczenie jako psycholog zdobywałam m.in. na Oddziale Psychiatrii Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie, Oddziale Klinicznym Hematologii Szpitala Uniwersyteckiego, Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.
Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji tzn. weryfikuję i kontroluję efekty swojej pracy w kontakcie z certyfikowanym superwizorem, doświadczonym psychoterapeutą. Stawiam na ciągły rozwój poprzez uczestniczenie w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach. Oferuję wsparcie, a także towarzyszenie Ci w trakcie procesu zmiany, który zechcesz podjąć.