mgr Marta Pawlikowska

Kontakt:
Specjalizacja: indywidualne zajęcia psychoedukacyjne, prowadzenie grup wsparcia dla osób autystycznych, szkolenia, webinary na temat neuroatypowości i zaburzeń psychicznych

Psychoedukacja: 180zł

Jestem psycholożką, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. W czasie studiów należałam do Koła Naukowego Praw Człowieka i Obywatela UJ, w ramach którego tworzyłam scenariusze na tematy społeczne. Odbywałam również wolontariat przy projekcie StrongUJ. Jestem żywo zainteresowana kwestią neuroatypowości (w tym spektrum autyzmu) oraz zaburzeń psychicznych, i na bieżąco aktualizuję swoją wiedzę.

Od sierpnia 2023 roku pracuję w Fundacji Dziewczyny w Spektrum, gdzie m. in. odpowiadam za serię wpisów psychoedukacyjnych. W październiku występowałam z ramienia Dziewczyn w Spektrum na konferencji “Utalentowani Neuroróżnorodni” (zorganizowanej przez Fundację Ditero), opowiadając o potrzebach nastoletnich dziewczyn i osób LGBT+ w spektrum autyzmu. Zajmuję się prowadzeniem grup wsparcia oraz szkoleń i webinarów, jak również indywidualnych zajęć psychoedukacyjnych. Osobom zgłaszającym się do Fundacji mogę pomóc w radzeniu sobie z lękiem i stresem oraz w nauce skutecznej komunikacji.