mgr Justyna Glapińska

Kontakt: justyna.g@fundacjapandora.pl
Specjalizacja: Diagnoza ADHD, konsultacje psychologiczne, terapia psychologiczna

Diagnoza online: 180 zł

Jestem magistrem psychologii,w 2023 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku przygotowanie pedagogiczne. Odbywam wolontariat w grupie terapeutycznej młodzieżowej oraz kobiet o tematyce: DDA, DDD, współuzależnienia. Sama od urodzenia borykam się z fizyczną niepełnosprawnością, co wyposażyło mnie w doświadczenie od tej drugiej strony.

Doświadczenie psychologiczne zdobywałam w szpitalu psychiatrycznym na Oddziale Młodzieżowym w Łodzi, a także na Oddziale dla Dorosłych w Warcie. Odbyłam również praktykę w Fundacji Ami, gdzie pracowałam z dziećmi niepełnosprawnymi.

Dzięki swoim doświadczeniom potrafię utożsamić się z problemami dnia codziennego osoby niepełnosprawnej. Ponadto, współpracuję nieformalnie z Fundacją Charytatywną, której sama jestem podopieczną. Udzielam tam wsparcia rodzinom dzieci niepełnosprawnych. Oferuję pomoc w zakresie wsparcia psychologicznego dla rodziców, dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, które na co dzień borykają się z niepełnosprawnością. Jeśli potrzebujesz wsparcia psychicznego w drodze do sprawności swojej lub swojego dziecka, chcesz podzielić się z kimś tym, przez co przechodzisz – zapraszam. Zapewnię Ci przestrzeń, poczucie bezpieczeństwa, wsparcie i profesjonalizm.