Umów wizytę
Dietetyka kliniczna, psychodietetyka, edukacja żywieniowa dostosowana do potrzeb osób neuroatypowych
diagnostyka ADHD i spektrum autyzmu, konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne
diagnostyka ADHD i spektrum autyzmu, wsparcie psychologiczne, konsultacje psychologiczne, psychoedukacja
Seksuologia, edukacja seksualna, konsultacje seksuologiczne, wsparcie osób LGBTQ+ i wsparcie w procesie tranzycji
psychoterapia poznawczo-behawioralna, diagnostyka psychologiczna i ADHD/ASD
Diagnostyka ADHD i spektrum autyzmu; cPTSD/PTSD; terapia EMDR, wsparcie psychologiczne dla osób neuroatypowych i expatów;
psychoonkologia, poradnictwo psychologiczne, konsultacje psychologiczne,
Psychoterapia poznawczo-behawioralna, konsultacje psychologiczne, psychoedukacja, diagnoza ADHD i spektrum autyzmu
Diagnoza ADHD, konsultacje psychologiczne, terapia psychologiczna
Psychoedukacja ADHD/ASD,, wsparcie osób LGBTQ+ (w tym w procesie tranzycji), grupy wsparcia
diagnoza ADHD/spektrum autyzmu, konsultacje psychologiczne, psychoedukacja, grupy wsparcia
Seksuologia, psychoterapia poznawczo-behawioralna, seksuologia, praca z osobami neuroatypowymi i LGBTQ+
psychoterapia poznawczo-behawioralna, terapia dla osób neuroatypowych, konsultacje psychologiczne
wsparcie psychologiczne, konsultacje psychologiczne, psychoedukacja ADHD & spektrum autyzmu
Psychoterapia systemowa; Terapia Skoncentrowana na Emocjach dla par; praca z osobami neuroatypowymi, psychoedukacja
Dowiedz się jak to działa – FAQ
Fundacja Pandora organizuje terapie online i konsultacje online, które się odbywają w formie wideokonferencji. Nasi psycholodzy przyjmują również w gabinetach w Łodzi i w Warszawie.
Jak mogę umówić się na wizytę online?
Aby umówić się na wizytę, wybierz specjalistę i kliknij na „umów wizytę”, zostaniesz przekierowany na jego profil.
Pod opisem specjalisty zobaczysz dodatkowe okienko rejestracji, w którym możesz wybrać typ usług i termin spotkania. System zapyta czy chcesz od razu zarezerwować kilka sesji – jeśli wybierzesz tę opcję, możesz albo zapłacić tylko za pierwszą wizytę albo od razu opłacić wszystkie spotkania z góry.
Następnie uzupełnij swoje dane i przejdź do płatności.
Jak i do kiedy mogę zmienić lub anulować umówioną sesję?
Jeśli chcesz zmienić lub anulować umówioną sesję, poinformuj nas o tym najpóźniej 48 godzin przed planowanym terminem spotkania. W takim przypadku, opłacona kwota zostanie zwrócona na Twoje konto. Możesz zrobić to z poziomu systemu lub poprzez bezpośredni kontakt ze swoim psychologiem.
Jeżeli nie jesteś w stanie poinformować nas o zmianie terminu sesji z wyprzedzeniem 48 godzin, niestety opłata za sesję nie zostanie zwrócona. Jest to związane z koniecznością zarezerwowania czasu terapeuty i zapewnienia ciągłości opieki nad pacjentami.
Co się dzieje, jeśli sesja zostanie odwołana z naszej strony?
Jeśli sesja terapeutyczna będzie musiała zostać odwołana z naszej strony (choroba psychologa, problemy techniczne, nagła sytuacja) zaoferujemy Ci nowy termin, zmianę specjalisty lub zwrócenie opłaty.
Jakie są koszty sesji online?
Koszty sesji mogą się różnić w zależności od specjalisty i konkretnej usługi. Aktualne cenniki są zawsze umieszczone na profilu danego psychologa.
Jakie są dostępna formy płatności?
Akceptujemy różne formy płatności, w tym przelewy bankowe, płatności kartą kredytową oraz inne metody płatności online. Szczegółowe informacje na ten temat będą udostępnione podczas procesu umawiania wizyty.
Chcę zapisać się do konkretnego specjalisty, ale nie widzę żadnych terminów w jego kalendarzu, co mam zrobić?
Niektórzy z naszych psychologów i psychoterapeutów mają kalendarze zarezerwowane na wiele miesięcy wprzód, wobec czego możesz nie mieć możliwości umówić się na wizytę, ale jeśli zależy Ci na współpracy z konkretnym specjalistą, warto skontaktować się z naszym sekretariatem tutaj i zapytać o możliwość wpisania się na listę rezerwową. Jeśli zwolni się jakiś termin, od razu się z Tobą skontaktujemy.
Ważne! Nie każdy specjalista prowadzi listę rezerwową, ale sekretariat udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji.
Chcę zapisać się do specjalisty na terapię, ale w kalendarzu ma dostępne tylko konsultacje i diagnozy. Z czego to wynika?
Taka sytuacja może wynikać z kilku powodów. Nie wszyscy nasi psychologowie prowadzą psychoterapię, niektórzy zajmują się wyłącznie diagnostyką, konsultacjami czy psychoedukacją i nie przyjmują pacjentów na wsparcie długoterminowe.
Może być też tak, że specjalista w danej chwili ma już zamkniętą listę terapeutyczną tj. prowadzi już maksymalną dla siebie liczbę procesów terapeutycznych i nie może przyjąć więcej pacjentów. Liczba ta zawsze zależy od konkretnej osoby i jej sposobu pracy. W takiej sytuacji można skontaktować się z sekretariatem i zapytać o możliwość wpisania się na listę oczekujących.
- Sprzęt: przygotuj urządzenie z kamerą i mikrofonem (może być to jakiekolwiek urządzenie – laptop, tablet, telefon itp.). Upewnij się, że masz stabilne połączenie internetowe. Jeśli masz taką możliwość to używaj słuchawek.
- Miejsce: znajdź spokojne, prywatne miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać, a Ty będziesz mieć możliwość swobodnej rozmowy.
- Oprogramowanie: w Fundacji Pandora korzystamy z aplikacji online Google Meets. Aplikacja ta znajduje się w przeglądarce, nie musisz niczego instalować. Po opłaceniu sesji otrzymasz zaproszenie do udziału w sesji z linkiem do niej.
- Bądź tu i teraz: potraktuj sesję online tak samo, jak podczas przebywania w gabinecie na żywo. Wyłącz dźwięk w telefonie, nie korzystaj z innych aplikacji w trakcie spotkania i nie próbuj nadrobić pracy czy obowiązków domowych. Sesja terapeutyczna jest przestrzenią dla Ciebie, w której koncentrujemy się wyłącznie na Twoich potrzebach – pozwól sobie na ten moment bycia ze sobą razem z terapeutą, który towarzyszy czy Ci w zmianie
Przed samą sesją warto przygotować sobie ulubiony napój i chusteczki higieniczne.