mgr Daniel Rydel

Kontakt: daniel.r@fundacjapandora.pl
Specjalizacja: wsparcie psychologiczne, konsultacje psychologiczne, psychoedukacja ADHD & spektrum autyzmu

Konsultacja online: 180 zł
Terapia online: 180 zł
Psychoedukacja online: 180 zł

O mnie

Jestem psychologiem, absolwentem UKSW w Warszawie, współautorem testu osobowości (PERSO.IN®). Ukończyłem pierwszy etap szkolenia terapii traumy EMDR.

Od kilku lat wspieram osoby chcące lepiej poznać i zrozumieć siebie oraz swoje predyspozycje. Wykorzystuję do tego autorski test, wiedzę psychologiczną oraz narzędzia coachingowe.

Wsparcie psychologiczne oferuję osobom dorosłym z ADHD i w spektrum autyzmu, które cenią akceptację oraz są gotowe na wspólne odkrywanie swoich emocji, myśli i zachowań.

Przed zapisem zachęcam do kontaktu mailowego. Pierwsze 3 spotkania służą temu, abyśmy mogli lepiej się poznać, omówić tematy do pracy oraz podjąć decyzję co do dalszych spotkań.

Wybrane szkolenia, które ukończyłem:

• EMDR Eye Movement Desensitization and Reprocessing – pierwszy stopień szkolenia, Fundacja Vitamelius
  • “ABC Neuroróżnorodności”, Pracownia Psychoterapii i Rozwoju
  • “Podstawy pomocy psychologicznej osobom LGBTQIAP”, Otwarta Przestrzeń
  • “Diagnoza psychologiczna w kierunku autyzmu u dorosłych”, Psychomedic
  • “ADHD u osób dorosłych – diagnoza różnicowa i oddziaływania terapeutyczne”, Psychomedic
  • “Diagnoza ADHD u dorosłych”, Projekt Psyche i Hubert Oręziak
  • “Coaching – jak wspierać i prowadzić innych przez zmiany – poziom I”, CEROS