Grupa wsparcia dla osób z rysem Borderline

borderline

Jako osoba z  borderline zapewne doznajesz licznych trudności w czasie zwykłych zajęć dnia codziennego.

Organizacja życia osobistego, zawodowego, towarzyskiego czy kwestii formalnych mogą przysparzać obciążających i dezorganizujących stanów emocjonalnych, uprzykrzających lub wręcz niszczących codzienne życie.

Trudnym zadaniem jest odróżnienie wydarzeń, jakie nas spotykają, od emocji jakie pojawiają się w nas jako reakcja na nie.

Niniejsza grupa ma na celu stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której będziesz mógł/mogła podzielić się swoim sposobem odbioru oraz odczuwania świata, jak też otrzymać wsparcie w  tworzeniu nowych, konstruktywnych wzorców postaw i kontaktu z otoczeniem.

Grupę poprowadzi psycholog znakomicie rozumiejący istotę wyzwań z jakimi się zmagasz, znający je z własnego życia, z wieloletnim doświadczeniem w pokonywaniu powyższych trudności.

Jeśli więc chcesz:

• przyjrzeć się swojemu funkcjonowaniu w poszczególnych obszarach życia;
  • nauczyć się zauważać i rozpoznawać swoje stany emocjonalne oraz odróżniać je od zewnętrznych wydarzeń;
  • dzielić się swoimi doświadczeniami i trudnościami w bezpiecznej przestrzeni rozumiejących cię osób;
  • poznawać nowe wzorce postaw i komunikatów kierowanych do otoczenia;
  • nauczyć się sposobów radzenia sobie z emocjami

dołącz do grupy.

Start: 18.10
Liczba spotkań: 10 + jedno indywidualne na początku (możliwość przedłużenia cyklu spotkań decyzją uczestników oraz prowadzącego)
Czas trwania jednego spotkania: 90 min
Częstotliwość spotkań: 1 raz w tygodniu
Kiedy: wtorek, godz. 18:00
Miejsce: online, platforma ClickMeeting
Maksymalna liczba osób uczestniczących: 5
Koszt: 60zł za spotkanie
Termin zgłoszeń do: 27.09
Konsultacja indywidualna do: 04.10
Termin przesłania formularza zgłoszeniowego do: 04.10
Realizacja płatności do: 04.10

Płatność: podzielona na 2 płatności, obie z góry przed rozpoczęciem pierwszej i szóstej sesji po 300 zł, zwrotna w 100% do 14 dni przed wycofaniem.

Co należy zrobić, aby uczestniczyć w grupie wsparcia?

Zapoznać się z Regulaminem Grup Wsparcia : https://fundacjapandora.pl/docs/regulamin_grupy_wsparcia.pdf

Wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/szxLXxKLqaGaeed28 .

Zapisać się na konsultację psychologiczną do prowadzącego grupę, mgr Łukasza Twardowicza, na stronie: https://sesja.fundacjapandora.pl , a po przyjęciu do grupy opłacić swoje uczestnictwo w grupie i przesłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy prowadzącego : lukasz.t@fundacjapandora.pl

Dane do przelewu :

Fundacja Pandora
ul. Graniczna 6/8
95-200 Pabianice

Nr konta bankowego :16160014621888891570000001
IBAN:PL16160014621888891570000001
SWIFT/BIC: PPABPLPKXXX

Tytułem: Grupa wsparcia dla osób z borderline

W informacji zwrotnej otrzymacie Państwo najważniejsze dane:

• harmonogram
  • link do pierwszego spotkania i instrukcję logowania

Zapraszamy!

W razie pytań prosimy o kontakt z prowadzącym grupy lub pod numerem +48 726 348 115 (pn.-pt. 10:00-17:00).